Ankara Temizlik Firması

            Ankara Damla Temizlik olarak evlerinizi ve ofislerinizi itina ile temizliyoruz.  Rutin günlük ev temizlikleri dışında özellikle mevsim aralarında yapılan geniş çaplı temizlikler çok daha önemlidir. Özellikle ilkbahar aylarında çok daha detaylı temizliklere kalkışılır. Unutmamanızı diliyor ve ev ya da ofis temizliği için Ankara Damla Temizlik firmamızı aramanızı öneriyoruz.

            Ev temizliği çok daha önemlidir. Çünkü günümüzün en özel anları evlerimizde geçmektedir, canımız aile bireylerimiz ile aynı evlerde ikamet etmekteyiz. Temizlik sırası bu duruma göre öncelikle ev ve daha sonra da ofis temizliği şeklinde olmalıdır. Ev ve ofis temizliğinin ayrıntıları vardır. Bir mekan temizlenirken bir yandan da kirletilmemelidir. Temizlenen odanın kapısı kapatılmalı ve tekrar o odaya temizlik bitene kadar girilmemelidir.

            Ankara Damla Temizlik firması olarak bizim önerimiz ilk önce mutfak temizliğinin yapılması şeklinde olacaktır. Öncelikle mutfaktaki çöpler dökülmeli ve daha sonra temizliğe geçilmelidir. Genellikle en zor olanı yani mutfağı sona bırakırız ve bu oldukça yanlış bir seçimdir. Enerji eksilmeden ve dingin durumdayken ev temizliğinin ilk odası mutfak temizliği olmalıdır.  Bununla birlikte ıslak zeminleri, tuvalet ve banyoları en son temizlemekte yarar vardır.

            Genellikle bir koridordan odalara ayrılan bir mimarisi olan evlerde temizliğe başlamak için mutfaktan sonra odaların temizliğine geçilebilir. Ankara Damla Temizlik olarak biz mutfak temizliğinden sonra yatak odasını temizleriz. Daha sonra da çocuk odasının ve misafir odasının temizliğine geçeriz. Her bir odanın açıldığı koridor ve holü ara sıra diğer odalara toz gitmemesi için üstünkörü süpürerek odadan odaya geçerken odalardan sonra salonu temizleriz. Tüm bunları en doğru, en pratik ve en önemlisi hijyenik yolla tamamlamak için doğru malzemeler kullanan en titiz Ankara’da temizlik firması olarak Ankara Damla Temizlik ismiyle lider durumdayız.

Call Now ButtonHemen Arayın