ANKARA DAMLA TEMİZLİK NE YAPAR?

Ankara Damla Temizlik firması siz saygıdeğer Ankara halkının evlerine temizlikçi bay ve bayan eleman gönderir. Konusunda uzman bay ve bayan Ankara Temizlik elemanlarımız evlerinizi kendi evleri gibi temizler, eşyalarınıza sahip çıkar, ev eşyalarınızı tertemiz ve sağlam bir şekilde teslim eder. Ayrıntılı ev temizliğinizi titizlikle yapan personelimiz, cam temizliği, dolap düzen ve temizliği, ıslak zemin temizlikleri, koltuk – kanepe altı tozları ve temizliği, ahşap yüzey temizliği, evde ütü, çamaşır bulaşık hizmetleri ve benzeri hizmetleri yerine getirir. Ankara Temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşmanız yeterlidir.

ANKARA EV VE OFİS TEMİZLİĞİ

Ankara Damla Temizlik evlerinizdeki temizliğin yanı sıra ofis ve iş yerlerinize ister günü birlik, isterseniz haftalık veya aylık olarak düzenli periyotlarda temizlik hizmeti sunar. Bu hizmetimiz kapsamında  ofis camları, masalar, kuru ve ıslak yerler, dökülmesi gereken çöpler, evrak dolapları, mutfak, banyo ve tuvalet temizlikleri yer almaktadır. Ankara Konut Temizliği kadar ev temizliği de son zamanlarda büyük önem taşımaktadır.

Özellikle yeni binalara taşınırken inşaatın yeni bitmiş olması durumu ile detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara Damla Temizlik inşaat sonrası temizlik konusunda da uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Gerek inşaatı yeni tamamlanmış bir inşaat olsun, gerek tadilat sonrası temizlik olsun ücretlerimiz yaklaşık olarak aynıdır ve tüm ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmanızı ve ev-ofis-inşaat sonrası temizliklerinizi Ankara Damla Temizlik olarak firmamıza vermenizi umut ederiz.

Ankara Damla Temizlik olarak bir diğer hizmetimi haşeri, böcek, karınca, örümcek, sinek, fare, tahtakurusu, bit, pire gibi tüm zararlı haşeriler ile mücadele etmektir. Bu zararlılardan kurtulmanız için depolarınız, bina ve işyeri bodrumları, kömürlükler, ev, ofis ve işyerleriniz gibi gereksinimleriniz olan tüm alanlar için ilaçlama hizmetimizden faydalana bilirsiniz.

Ankara Damla Temizlik olarak diğer bir hizmetimiz halı yıkama hizmetimizdir. Son derece modern donanıma sahip halı yıkama makineleri ile halılarınızı evinizden almak suretiyle yıkıyor ve birkaç gün içinde evinize teslim ediyoruz. Son derece uygun halı yıkama fiyatlarımızı da öğrenmenizi öneririz.

Call Now ButtonHemen Arayın