Tesis Temizliği

Özellikle gıda üretimi yapan fabrikalar ve atölyeler özellikle çok temiz olmak zorundalar. Ankara Fabrika Temizlik konusu işi bizim işimizdir. İnsanların beslenmesi üzerine çalışan ve doğrudan insan midesini ilgilendiren bu işletmeler insan sağlığına da doğrudan hitap etmekteler. Gıda sektöründe hizmet veren tesisleri temizlemek ise Ankara Damla Temizlik olarak bizim uzmanlık alanımızdır. Gerek müşteriye sağlıklı gıda sunabilmek gerekse söz konusu işletmelerde çalışan personelin iç huzuru için temiz bir işletmede çalışmak iş verimini de artırmaktadır. Aslında sadece gıda üretiminde yer alan işletmeler değil tüm iş yerleri temiz olmak zorundadır. Temiz bir ortamda çalışmak hem çalışanlar hem de müşteriler için artı bir değerdir. Pırıl pırıl bir işletmeyle çalışmayı ve pırıl pırıl bir işletmede çalışmayı kim istemez ki? İş yerinizi Ankara Temizlik Firması olarak biz temizleyelim, siz huzur içinde yararlanın.

ANKARA EV TEMİZLİĞİ

Ankara Damla Temizlik olarak ev ve ofislerinizi temizlerini temizlediğimiz titizlikle fabrika, atölye ve endüstriyel işletmelerinizi de temizliyoruz. Erkek ve kadın temizlik personelimiz ile haftalık veya aylık periyodik temizlik hizmetimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. TSE markalı kimyasal malzemeler kullanıyor ve kullandığımız temizleme ürünlerinin ambalajını dilerseniz sizin denetiminizde yapıyoruz. Ankara Damla Temizlik firması olarak tüm mekan temizleme konusunda son derece uzman bir kadroya sahibiz. Temizlik denilince ilk olarak akla öncelikle Ankara Ev Temizliği, sonra da Ankara Ofis Temizliği gelir. Ancak tesis ve fabrika temizliği konusunda da son derece uzmanlaşmış ekibe ve modern ekipmana sahibiz. Siz değerli müşterilerimiz de hak verirsiniz ki doğal olarak ev temizliğine gönderdiğimiz personel ile tesis temizliğine gönderdiğimiz elemanlar farklı olmaktadır. Ev temizliğini tek bir bayan yapabildiği halde fabrika ve tesis temizliğini daha kalabalık bir grup gerçekleştirmektedir. Bazen birkaç gün veya gece süren temizlikler de yapılmaktadır.

Ankara Damla Temizlik olarak tesis ve fabrika temizliklerinde de değerli siparişlerinizi bekler, sizleri de bizden temizlik hizmeti alan müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duyarız. Elbette ev, ofis, villa temizliklerinde de değerli siparişlerinizi bekliyoruz. İnşaat sonrası temizlik ve dış yüzey temizlik konusunda Ankara Damla Temizlik olarak da bizleri arayabilir ve uygun fiyat teklifimizi isteyebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın