Ankara İnce Temizlik

Yapımı sona eren inşaatların tamamlanması sonrası ortaya çıkan pislikler ve kalıntıların temizlenmesi son derece zor ve zahmetli bir iştir ve Ankara İnşaat Sonrası Temizlik bizim işimizdir. İnşaat sonrasında oluşan pislikler tozlar, boya damlaları, cam bantları, duvar isleri, ambalaj muhafazaları gibi kirlerdir. Bu pisliklerin temizlenmesi için Ankara Damla Temizlik personeli gibi son derece profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Ankara temizlik firmaları içinde konusunda en uzman kadroya sahip olan firmamız her türlü inşaat sonrası temizlik işlerinde emirlerinizi beklemektedir.

Yapılacak olan inşaat sonrası temizlikte kullanılacak olan temizleme kimyasalları ve temizleme makineleri son derece güncel ilaçları ve malzemeleri Ankara Damla Temizlik isimli firmamızın uzman kişileri tarafından itinalı ve dikkatlice seçilir. İnşaat yapım aşaması sona eren en kirli alanları uzman temizlik ekibimiz son derece hızlı ve detaylı olarak temizler. Ekibimiz sizin onayınızı almadan yanınızdan ayrılmaz ve iş tesliminde hoşunuza gitmeyen bir yer olursa yeniden temizler.

ANKARA OFİS TEMİZLİĞİ

Ankara Damla Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik ile başlayan müşteri-firma ilişkimiz gelecekteki çalışmalar için bizim referansımız olarak bir kenarda kalır. Evinize taşındıktan sonra ilk ince temizliği yaptırmak üzere bizi çağırırsınız. Çünkü işimize verdiğimiz önemi görmüş ve çalışma titizliğimizi test etmiş durumda olursunuz. Bununla birlikte ofis temizliğinizi veya iş yeri temizliğinizi bize verirsiniz. Ankara Damla Temizlik olarak ofis ve iş yeri temizliği konularında da son derece başarılı çalışmalarımız hizmetinizdedir.

Ankara Damla Temizlik başkentteki temizlik firmaları arasında lider durumdadır ve bu liderliğini çalışmalarındaki titizliğe ve işine verdiği öneme borçludur. Biz yaptığımız işin bilincindeyiz. Eş, dost ve akrabalarınıza firmamızı önereceğinizden eminiz ve değerli siparişlerinizi beklemekteyiz. Uygun fiyatlarımızı öğrenmek için evinizin veya ofisinizin fotoğraflarını çekmenizi ve mail olarak bize göndermenizi rica ederiz. Fiyat teklifimizi çok hızlı bir şekilde size ulaştıracağız ve yeni dostluklar kurulması için emrinizde olacağız. Ankara Damla Temizlik olarak iyi günler dileriz.

Call Now ButtonHemen Arayın