İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

            İnşaat artıkları yeni ev alanları evden soğutacak kadar uzaklaştıran bir olgudur. Ankara İnşaat Sonrası İnce Temizlik işi ise Ankara Damla Temizlik olarak bizim işimizdir. Müteahhitten sonra kaba temizlik olarak adlandırılan söz konusu bu eylem Ankara İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti sonucu yapımı sona ermiş ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kapsar.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

            Ankara Damla Temizlik firması olarak uzmanlaştığımız alanlardan birisi de inşaat sonrası temizliktir. Biz inşaat artıklarının temizlenme zorluklarını biliyor, tam da talebi karşılayacak bir şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiple çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

            Sizlerden Ankara Damla Temizlik olarak tek ricamız inşaat sonrası temizliğini yapmamızı istediğiniz daire veya ofisin elektrik ve suyu aboneliğinin aktif olmasıdır. Temizlik için su ne kadar gerekliyse, bizim için  elektrikte son derece gereklidir ve elektrik ile çalışan pek çok cihaz kullanmamız temizlik için zorunlu durumdadır.

            Ankara İnşaat Temizliği aşağıdaki işlemleri kapsamaktadır ve alışılagelen ev temizliğinden şu yönleri ile farklılık içerir:

  • Özel araçlar ile boya kalıntılarını kazımak
  • Camlardaki inşaat atığını arındırmak
  • Kimyasal sıvılar ile cam temizliği yapmak
  • Parkeleri silmek, derz kalıntılarını gidermek
  • Balkondaki kuş pisliklerini temizlemek
  • İnşaat sonrası temizliği yapılan mekanı tozlardan arındırmak.
Call Now ButtonHemen Arayın