Ankara Çankaya’daki Tüm Ofislerin Temizliğini Yapan Firmamızın Ofis Temizliği

Ankara Çankaya Ofis Temizliği Yapan Şirket

Firmamız uzun yıllardır yerleşim, büyüklük ve tercihlere göre ofislerde, evlerde, villalarda, ofis dışı cephe ve cam temizliklerinde, koltuk yıkamalarda, genel temizliklerde, ofis ve ev dezenfeksiyonunda, ilaçlamalarda temizlik hizmeti sağlamaktadır. Ankara Çankaya’daki tüm ofislerin temizliğini yapan temizlik firmamız bu temizlik hizmetlerini verirken tecrübeli ve güvenilir kadro ile çalışmaya önem vermektedir. Firmamız verilen her temizlik hizmetinin hijyenle yapılmadığını bildiğinden temizlik hizmeti sırasında hijyen kurallarını uygulamaya çok önem vermektedir.

Siz isteyin biz gelip ofis temizliği şirketiniz olarak ofisinizin yerleşimine ve ihtiyaçlarına bir göz atıp sizlerle birlikte en uygun temizlik hizmetini planlayalım. Temizlik için gereken bütün temizlik aletleri ve malzemeleri temizlik şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

ankara çankaya ofis temizliği yapan temizlik şirketi

Bazı Ofislerde Tercih Edilen Genel Ofis Temizlik Planları

  • Cumartesi ve pazar yapılan genel temizlik hizmeti
  • Mesai sonrası verilen temizlik hizmeti
  • 30 günde bir cam temizliği hizmeti

Ankara Çankaya’da bulunan bazı ofis kurucuları genel alanların sürekli temiz tutulması ve ofislere servis elemanı için firmamızdan ek ofis temizlik ve servis personeli ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Ofis Dezenfeksiyonu İçin Tercih Edilen Yöntemler

  • Buharlı dezenfeksiyon makinaları ile ofislerde bulunan banyo, wc ve kalorifer petekleri gibi mikropların çok bulunduğu alanların dezenfekte edilmesi.
  • Ofislerde bulunan mobilyaların kumaş ve sert yüzeylerinin vakumlama cihazları ile dezenfekte edilmesi.
  • Kapı kolları, sabit telefonlar, armatürler, klavyeler, raflar, prizler gibi yerlerin dezenfeksiyonu.
  • Ofis ortamının ULV sisleme dezenfeksiyon sistemi ile dezenfekte edilmesi.

Ankara Çankaya’da bulunan tüm ofislerin temizliğini yapan firmamız, ofislerin temizliğinde hijyen kurallarının gerektirdiklerine uyarak bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Tüm işverenler ve ofis çalışanları işe geldiklerinde çalıştıkları ortamın da evleri kadar temiz olmasını ister. Çünkü çalışan herkes iş yerinde evinden daha fazla vakit geçirmektedir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için temizlik şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın