ANKARA OFİS TEMİZLİĞİ

Ankara Damla Temizlik firması olarak, ofisinizin temizliğini uygun fiyat ve güvenilir iş ile biz üstleniyoruz. Firmamız, ofisinizin büyüklüğü, küçüklüğü gözetmeksizin dip köşe temizler ve korona virüsünün ülkemizde kol gezdiği bu zorlu günlerde daha hijyenik bir ortam oluşturmak üzere TSE onaylı ve tamamen sağlıklı ürünler ile ofisinizi dezenfekte etmek üzere deneyimli, disiplinli ve uzman kadromuz ile hizmetinize her daim hazır olduğumuzu bildiririz.

Ankara Temizlik

İlk olarak ekibimiz temkinli bir şekilde Ankara Ofis Temizliği yapılacak olan söz konusu ofisinizi boşaltır. Kapı, pencere, cam, pervaz, süpürgelikleri dikkatlice temizler ve dezenfekte eder. Varsa tuvaletteki zararlı haşerelerin oluşabileceği yerleri belirler ve ilaçlar. Parkeler ve fayanslar dikkatlice temizlenir. Varsa dolapların içerisinde ki eşyalar çıkartılır ve dolaplardaki tozlar, varsa kalıntılar temizlenir. Dolapların temizleme işlemi bittikten sonra eşyalar da temizlenip yerlerine yerleştirilir. Ofisten çıkarılan eşyalar yerlerine yerleştirilmeden önce
temizlenip dezenfekte edilir ve dikkatli bir biçimde yerlerine titizlikle yerleştirilir.

Ankara Ofis Temizliği

Ankara Damla Temizlik firmamız, çoğunlukla Ankara Ofis Temizlik hizmetinde olduğu gibi ofislerde kalabalık bir çalışma ortamı oluştuğunun bilincinde olup, elemanların sağlığını göz önünde bulundurarak işlerini disiplinli, temkinli, sistemli ve düzenli bir ekiple sizlere hizmet vermeye daima hazır. Firmamızın önceliği insan sağlığı, ortamın daha hijyenik ve daha temiz bir duruma getirilmesidir. Bu nedenle var olan donanımlı, deneyimli ve disiplinli kadromuz ile siz sevgili müşterilerimize her daim Ankara Temizlik hizmeti vermek için sizin belirlediğiniz saat dilimleri içinde hizmetinize hazırız.

Ankara Büro Temizliği

Daha önce de belirttiğimiz üzere, siz değerli müşterilerimizin Ankara Temizlik firmamızın hizmetinden %100 memnun kalmasıdır. Sizlerin daha hijyenli ve temiz bir ortamda çalışmanız ve yaşamanız için daima hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHemen Arayın