Ankara Temizlik

Başkent gerek yüz ölçümü gerekse barındırdığı kişi sayısı bakımından ülkemizin kalabalık şehirlerden biri. Genellikle memur nüfus barındıran bu ilimizde çok sayıda Ankara Temizlik Şirketi bulunmakta. Biz de Ankara Damla Temizlik olarak bu firmalarından bir tanesiyiz. Aslında diğer firmalar ile büyük bir fark oluşturmamakta fakat bizimle çalışmaya başladıktan sonra farkımızı anlamanızı sağlamaktayız. Bizim diğer şirketlerden farkımız işimize son derece bağlı olmamız ve işimize duyduğumuz saygıdır.

ANKARA EV TEMİZLİĞİ

Biz temizlenecek yere zamanında gideriz ve bu kurala mutlaka uyarız. Bize iş veren siz değerli müşterilerimizi bekletmek istemeyiz. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik budur. Bir diğer ayrıcalığımız ise işimize gösterdiğimiz özendir. Temizlediğimiz her yeri kendi evimiz gibi düşünerek temizler, içimize siner halde teslim ederiz. Gerek bir ev temizliği, gerekse ofis veya tesis temizliği olsun öncelikle kendimize beğendirmeye gayret ederiz. Bizim içimize sinmeyen temizliğin müşterimizin de içine sinmeyeceğini bilir ve bu kurala mutlaka uyarız.

ANKARA OFİS TEMİZLİĞİ

Bazı durumlarda fazla sayıda personel ile temizlik yapmak gerekir. Bir Ankara Fabrika Temizliği gibi kalabalık bir personel kadrosu ile müdahale etmemiz gereken temizlik eyleminde de son kontrol patronlarımız tarafından yapılır ve müşteri onayı alındıktan sonra o adresten ayrılırız. Eğer müşterimiz yapılan temizlik hizmetinden memnun kalmadıysa müşterimizi memnun edene kadar elimizden gelen hizmeti sunmayı kendimize borç biliriz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti bizim vazgeçilmez ilkelerimizin başında gelmektedir.

ANKARA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Sizlerde şirketimizden Ankara Temizlik hizmeti almak isterseniz günün her saatinde bizi arayabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak suretiyle temizlik hizmeti alabilirsiniz. Şu anda gezinmekte olduğunuz web sitemizde teklif al butonunu tıklayarak en uygun fiyatı alabilir ve sağlıklı ve temiz bir ortama kavuşmanın adımlarını atabilirsiniz. Özellikle içinden geçmekte olduğumuz virüs salgını günlerinde temizliğin sağlıklı yaşamak ve ayakta kalmak için ne kadar önemli olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Sizleri de müşterilerimizi arasında görmek için sabırsızlandığımızı bildirmek istiyor ve hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın