Ankara Temizlik Şirketi

Ankara Temizlik Şirketi olarak kendimizi tanıtmak istiyoruz. Firmamız yaklaşık 10 sene önce Sincan Temizlik Firması olarak Sincan ilçesinde faaliyete başlamış olup o günden bu güne kadar başkentin hemen hemen her sokağında ve her binasında Ankara Ev Temizliği ve Ankara Ofis Temizliği konusunda emsalsiz hizmetler vermiştir. Bu hizmetlere içinden geçmekte olduğumuz pandemi günlerinde de devam etmekte ve maske, mesafe temizlik kurallarına harfiyen uymaktadır.

TEMİZLİKÇİ RUS BAYAN

Ankara Damla Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere elimizden geldiği kadar özen gösteriyoruz ve özellikle randevu saatlerine dakikası dakikasına uymaya çalışıyoruz. Biz Ankara Temizlik Firması olarak işimizi seviyoruz ve sevdiğimiz işi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ANKARA TEMİZLİK

Mutlu olmanın koşulu olarak da planlı ve programlı çalışmanın ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Başarının planlı ve programlı bir emeğin ürünü olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Çalışırken kendimizi motive etmeyi de elden bırakmıyoruz. Bazen Ahmet Kaya eşliğinde, bazen Nilüfer eşliğinde hizmetimizi sunuyoruz.

AZERİ KADIN

Ankara Damla Temizlik olarak Ankara Ev Temizliği ve Ankara Ofis Temizliği konusunda son derece başarılı Ankara Temizlik hizmeti verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Ankara Temizlik şirketimizde Rus Bayan ve Azeri Bayan temizlik personelimiz de kadromuzda yer almaktadır. Onlar bile Ankara Ev Temizliği yaparken Bahçe duvarından aştım aştım, sarmaşık güllere dolaştım türküsü eşliğinde Ankara Ev Temizliği yapmaktadırlar. Ne de olsa ortak kültüre sahip halklarız. Neşet Ertaş ise ortak paydaşımız.

ANKARA EV TEMİZLİĞİ

Özellikle Ankara İnşaat Sonrası Temizlik ve Ankara Tesis Temizliği hizmetlerimiz son derece keyifli geçmekte ve müzik eşliğinde ilerlemektedir. Çünkü Ankara Damla Temizlik olarak temizlik kadromuzun personelinin büyük bir kısmı o anda bir arada olmaktadır ve keyifli bir şekilde Ankara İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz yerine getirilmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın