ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Firmamız 2000 yılında Ankara-Sincan ilçesinde kurulmuş olup Ankara Damla Temizlik ismiyle temizlik sektöründe çalışmalarına başlamış ve günden güne daha da büyüyerek daha çok müşteriye hizmet verir duruma gelmiştir. Siz değerli Ankara halkına; Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Tesis Temizliği ile birlikte Ankara Dış Yüzey Temizliği ve Ankara İnşaat Sonrası Temizliği konularında uzman kadro ve modern ekipmanlar ile hizmet vermektedir.

Ankara Ev Temizliği

Temizlik sektöründe, belediyeler, siteler, iş yerleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, bankalar, kreşler, yurtlar, hastaneler, toplu konutlar, sosyal tesisler, okullar ve dershanelerde günlük temizlik, haftalık ve aylık periyodik temizlik, dış cephe temizliği, çevre temizliği, zemin parlatma ve haşerelerle mücadele başta olmak üzere siz değerli başkentlilere daha sağlıklı yaşanılabilir bir ortam oluşturmak üzere uzman ekibimiz ile birlikte çaba harcıyoruz.

Ankara Ofis Temizliği

Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas amacımızdır. Ankara Damla Temizlik, Ankara genelinde genel temizlik gereksinimleriniz için öncelikle yerinde ücretsiz keşif yaparak hizmet sunmaktadır. Temel temizlik ilkelerine sahibi olan Ankara Damla Temizlik isimli firmamız her türlü sorumluluğu üstlenerek, temizlik sonrası siz değerli müşterilerine ekstra zahmet vermeden ve gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmeti vermektedir. 

Ankara Tesis Temizliği

Ankara Damla Temizlik olarak firmamızdan fiyat konusunda da herhangi bir başka temizlik firması arayışına girmeden gönül rahatlığıyla en uygun fiyatı alırsınız. Ankara Temizlik Firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik sırasında kullanılacak malzemeler dahil olacak şekilde siz değerli müşterilere hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan meskeninizi ya da ofisinizi veya tesisinizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir.

Ankara Fabrika Temizliği

Ev Temizliği bilindiği üzere kişinin yaşam ortamını yaşam şartlarına uygun hijyenik duruma getirme eylemidir. Temizlikten kasıt yalnızca toz almak değildir. Temizlik dip köşe temizliği olarak yapılan işlemdir. Temizlik denince akla öncelikle ev temizliği gelir. Gerçekten de ev temizliği bir evin nasıl göründüğünü etkileyen en önemli unsurdur. Dünyanın en güzel dekorasyonun bile temiz olmayan bir evde hiçbir çekiciliği kalmayacaktır. Üstelik evler yaşam alanlarımızdır ve sağlıklı bir yaşam sürmek için evlerimizin temiz olması gerekir.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Evlerimizin güzel ve estetik görünmesini istiyorsak her zaman temiz ve düzenli tutmaya dikkat etmeliyiz.  Ev temizliği konusunda en büyük yardımcınız firmamız yani Ankara Damla Temizlik firması siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya ve sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Ankara Damla Temizlik firması olarak uzmanlık alanlarımızdan birisi olan ofis temizlik hizmetlerinde de talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde size uygun zamanlama çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Ankara Damla Temizlik firması olarak bu zamana kadar vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler başarımızın kanıtıdır. Siz değerli başkentlilere Ankara temizlik firması olarak sunduğumuz kaliteli hizmetler bizler için de gurur kaynağı olmakta ve işimizi daha severek yerine getirmemizi sağlamaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere olumlu şekilde yansımaktadır. Firmaların evleri sayılan ofisler temizliği ve düzeniyle dikkat çekmek zorundadır. Düzenli olarak yapılacak günlük, haftalık veya aylık periyodik temizlik bakımlarının hem ofis personelinizin sağlığı açısından hem de temiz bir ofis açısından olumlu yansımaları görülmektedir.

Ankara Temizlik

Ankara Damla Temizlik olarak binanızın dış cephe cam temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar belirliyor ve plaza, işhanı, gökdelen gibi yapılarınızın temizliği için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Camlarınızda tadilat veya restorasyon sonrası silikon, yapışkan, etiket gibi çıkarılması zor bazı maddeler bulunabilir. Ankara Damla Temizlik firmamız bunları size herhangi bir zahmet bırakmadan kolayca temizler ve siz değerli müşterilerimizden ek ücret talep etmez.

Ankara En Uygun Temizlik Firması

Firmamız Ankara içi ve Ankara dışı endüstriyel alan temizliği, depo temizliği, imalathane temizliği hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerimiz içerisinde buharla makine temizliği, zemin yıkama ve cilalama hizmetleri, dış cephelerin temizlenmesi, ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetleri gibi entegre hizmetler de sunmaktayız. İnşaat artıkları yeni ev alanları evden soğutacak kadar uzaklaştıran bir olgudur. Müteahhitten sonra kaba temizlik olarak adlandırılan söz konusu bu eylem inşaat sonrası temizlik yapımı sona ermiş ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kapsar. 

Ankara Temizlik Şirketi

Sizlerden Ankara Damla Temizlik olarak tek ricamız inşaat sonrası temizliğini yapmamızı istediğiniz daire veya ofisin elektrik ve suyu aboneliğinin aktif olmasıdır. Temizlik için su ne kadar gerekliyse, bizim için  elektrikte son derece gereklidir ve elektrik ile çalışan pek çok cihaz kullanmamız temizlik için zorunlu durumdadır. Temizlenmesini istediğiniz mekan; ev,  ofis veya villa olsun aynı özen ile hizmet sunmaktayız. Villa mimari yapınız kaç oda olursa olsun uzman temizlik ekibimiz ile Ankara Damla Temizlik olarak hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHemen Arayın