Beyaz Suni Deri Koltuk Nasıl Temizlenir?- Sincan Temizlik

Suni Deri Koltuk Temizleme Püf Noktaları

Koltuklarınızın temizliği hem ömrü açısından hem evinizin hijyeni ve temizliği açısından önem taşımaktadır. Özellikle evinizde evcil hayvan da besliyorsanız deri koltukların günlük bakımını yapmayı düşünebilirsiniz. Hem sizin hem de hayvanın sağlığı açısından çok önemlidir. Basit bir su ve sabun karışımıyla koltuklarınızı temizleyebilirsiniz. Daha zorlu lekelerin çıkması konusunda Sincan’da temizlik şirketlerine ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beyaz Suni Deri Koltuklarda Yağ Lekelerini Temizleme

Eğer beyaz suni deri koltuk temizliğinde endişeleniyorsanız, buna hiç gerek yok. Eğer koltuğunuza yağ lekesi bulaştıysa birkaç yöntem mevcut. Bunlardan ilki bebek pudrası. Lekenin taze olduğu ilk anda bebek pudrasını lekenin üzerine uygulayarak iyice bir bez yardımıyla sürtün. Pudra yağ emme özelliği ile toprak kıvamına gelecektir. İzler tamamen ortadan kalkana kadar bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Bu yöntem deriye bir zarar vermeyecektir. Ankara Damla Temizlik olarak uyguladığımız yöntemlerle siz de profesyonel temizlik yaptırabilirsiniz. Sincan temizlik şirketi aracılığı ile artık lekelerinizden kurtulmanız mümkün. 

Alternatif olarak uygulayabileceğiniz diğer yöntem ise şampuanlı su olacaktır. Bu karışımı yağ lekesinin üzerine dökerek lekelerden kurtulabilirsiniz. Hala çıkmıyorsa daha güçlü yöntemler olan aseton ve amonyak kullanabilirsiniz fakat dikkatli olmalısınız.

Beyaz Suni Deri Koltuklarda Yağ Lekelerini Temizleme

Beyaz Suni Deri Koltuklarda Mürekkep Lekelerini Temizleme

Beyaz suni deri koltuk temizliği konusunda daha güçlü ve zorlu lekeler için de çözüm yolları mevcut. Saç spreyi bunların başında gelir. Lekenin üzerine saç spreyini püskürtün ve hazırlanan sıcak suyla temizleyin. Bir diğer yöntem ise çok amaçlı pas sökücü diye geçen WD-40 isimli üründür. Leke çıkarmada oldukça iyi olan bu ürün deriye zarar vermemesiyle de fazla tercih edilir. Evinizdeki daha ciddi lekelerde de kullanabilirsiniz.

Sincan’daki ev temizlik şirketi ile artık koltuk yıkama, ev temizliği, villa temizliği, dezenfeksiyon işlemleri mümkün. Yıllardır %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan ve uzman kadrosuyla profesyonel temizlik sunan Sincan temizlik firması Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmetinizde. 

Bir diğer yöntem ise diş macunudur. Mürekkepli yüzeye diş macunu sıkarak sürtebilirsiniz. Bu gibi hassas temizliklerde sorunla karşılaşmamak için önerdiğimiz uygulamaları kullanabilirsiniz. Siz de Sincan temizlik şirketi ile çalışmak isterseniz bize ulaşın.

Call Now ButtonHemen Arayın