Çok Kirli Fırın İçi ve Dışı Derinlemesine Nasıl Temizlenir?

Doğal Yollarla Fırın Temizliği Nasıl Yapılır?

Karbonatlı Limonlu Su ile Fırın İçi Temizliği

Zaman içinde kirlenen ve yağ kaplayan fırınların temizliği Sincan temizlik şirketi ile mümkündür. Bunun dışında uygulayacağınız karbonatlı limonlu su spreyi ya da bir bez yardımı ile fırınınızı temizleyebilirsiniz. Kullanacağınız malzemeler; 1 adet limon, 1 paket karbonat ve 1 bardak sudur. 30 dakika bu karışımı beklettikten sonra fırınınızı silin ve her fırını kullandığınızda uygularsanız ömrü uzayacaktır.

Sirkeli Sabunlu Su ile Fırın Camı Temizliği

Sincan temizlik firması sayesinde fırınınızın iç ve dış temizliği mümkündür. Sirke ile fırın camı nasıl temizlenir diye merak ediyorsanız işte yazımız. Fırın camı eğer uzun süre temizlenmezse kahverengi lekelerle dolabilir. Bu yüzden yapacağınız fırın için sirkeli su karışımı tam bir mucizedir. Aynı ölçülerde sıvı ya da rendelenmiş sabun, sirke ve suyu karıştırın. Yağları çıkartacak karbonatı da ekleyerek karıştırmaya devam edin. Böylelikle kendi temizlik deterjanınızı oluşturdunuz ve fırının her yerini temizlemek için de bu karışımdan yararlanabilirsiniz. 

Çok Kirli Fırın İçi ve Dışı Derinlemesine Nasıl Temizlenir?

Fırında Oluşan Koku için Limonlu Su Temizliği

Sincan temizlik şirketleri olarak fırınınızın içi, dışı hatta oluşan koku için gerekli önlemler alınarak temizliğiniz titizlikle yapılır. Fırına parlaklık vermek için ve kötü kokuları gidermek için kullanılan limonlu suyun kullanım alanları oldukça fazladır. Ağır fırın yemeklerinden sonra kullanılan limonlu su karışımını bulaşık süngeri ya da cam bezi kullanarak ovalayın. Suyun ılık olması işinizi kolaylaştıracaktır.  

Ankara Sincan temizlik şirketi olarak sağladığımız %100 müşteri memnuniyeti sayesinde her türlü temizlik konusunda önde gelen firmalardan olmaya devam ediyoruz. Sağladığımız ücretsiz keşif imkânı ve en iyi fiyat teklifinden yararlanmak için Ankara Damla Temizlik Şirketine ulaşabilirsiniz. 

Call Now ButtonHemen Arayın