Evdeki Beyaz Kapılar Kolay Yolla Nasıl Temizlenir?

Beyaz Kapıları Temizlemenin Yolları Nelerdir?

Beyaz kapıların yapıldığı malzeme gereği temizliğin diğer kapılardan farklı olması gerekir. Bu nedenle daha özenli bir temizleme yapılması gerekir. Evinizde beyaz kapılara sahipseniz Sincan temizlik şirketi yardımı ile pırıl pırıl kapılara kavuşabilirsiniz. Evde uygulayabileceğiniz pratik yöntemlerle beyaz kapılarınızın kar gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen beyaz kapıların temizlenmesi zordur. Çok fazla temas ve rengi nedeniyle daha fazla kirlenir. Bu nedenle düzenli temizlik her zaman daha iyi olacaktır. Sincan temizlik profesyonel ekibiyle Ankara’nın her bölgesinde her türlü temizlik ihtiyacınızı uygun fiyatlarda karşılayacaktır.

Beyaz kapıları temizlerken önce toz alınır ve zarar verilmemesi için yumuşak bir sünger veya bu amaç için üretilen bezlerden faydalanabilirsiniz. Beyaz kapıların içerisinde farklı maddeler bulunduğu için normal temizlik yöntemleri bu maddeleri yıpratabilir. Bu yüzden çamaşır suyu, cif ya da tuz ruhu gibi malzemeler kullanmamalısınız. Eğer kapınızda cam bölümü varsa bu bölümler için cam temizleyici ürünleri kullanabilirsiniz. Ankara temizlik, Sincan temizlik şirketleri olarak kullandığımız kaliteli ürünler ile temizliğin tadını çıkarın.

sincan temizlik şirketi

Beyaz kapı temizliğinin püf noktaları arasında;

Beyaz kapılar sert sünger ile silinmemelidir.

Beyaz kapı temizliğinde sabunlu sünger, cam bez, nemli bez ya da kapı temizliği için özel üretilen bezler kullanılmalıdır.

Beyaz kapıların günlük temizliğinde kuru toz bezi de kullanabilirsiniz.

Beyaz ve açık renge boyanmış tahtalar üzerindeki lekeler kötü izler bırakır. Beyaz renkli mobilya temizliğinde ihtiyacınız olan çiğ bir patatestir. Bu patatesi ikiye kesin ve lekeli bölgeye hafifçe sürün. Böylelikle lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz. İnatçı lekeler için ise Ankara temizlik şirketi imdadınıza koşacaktır.

Eğer sararan beyaz kapılara sahipseniz ihtiyacınız olan bir adet soğandır. Soğanın kabuğunu soyduktan sonra yumuşayıncaya kadar haşlayın ve ılıdığında temizlik bezini soğanlı suya batırın. Sararan kapılarınızı bu şekilde temizleyin.

Eğer detaylı temizlik için vaktiniz ve enerjiniz yoksa, en uygun fiyatlarda Sincan temizlik aracılığı ile kapılarınızı temizletebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın