Evdeki Malzemelerle En Pratik Duvar Temizliği Nasıl Yapılır?

Duvar Lekelerinden Evde Kurtulma Yolları

Evleri güzel gösteren en önemli yerlerden biri de duvarlardır. Ancak evde içilen sigara ya da dışarıdan gelen tozlarla kirlenen duvarlar, badananın renginin değişmesine bile neden olabilir. Sincan temizlik şirketleri bu gibi durumlarda yardımınıza koşacak ve sizlere en kaliteli temizlik hizmetini verecektir. Kullanılan kaliteli temizlik malzemeleri ve profesyonel Sincan temizlik ekibiyle her türlü temizlik konusunda yardım alabileceğiniz bir şirkettir.

Duvarları düzenli olarak temizlemek kalıcı lekelerin oluşmasını da önleyecektir. Fakat detaylı duvar temizliği yaparken bazı malzemelerden uzak durulması gerekir çünkü bu durum boyanın aşınmasına neden olabilir. Ankara temizlik şirketi olarak sizlere duvar boyasına zarar vermeden yapılan temizlik yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Bulaşık ya da yer silme deterjanı, su, sprey şişesi ve vileda ihtiyacınız olan malzemeler. Bu karışımı göz kararı hazırladıktan sonra duvarın üstünden aşağıya doğru sıkın. Mopla da sürterek silmeye başlayın.

Bir diğer yöntem ise kaynar su dolu kovayı duvarlarını sileceğiniz odanın içine bırakmaktır. Böylece duvardaki kirler yumuşayacaktır ve temizlemesi daha kolay olacaktır. Tabii kapı ve pencereleri kapatmayı unutmayın. Odada buhar oluştuktan sonra kendi hazırladığınız suyla boya yapar gibi duvarları iyice temizleyin. Sincan temizlik şirketinin önereceği arap sabunu ve su karışımı ile de temizleyebilirsiniz.

Evdeki Malzemelerle En Pratik Duvar Temizliği Nasıl Yapılır?- Sincan temizlik

Duvar Yağ Lekeleri için Temizlik Yöntemleri

4 litre sıcak su ve 2 yemek kaşığı boraks ihtiyacınız olan malzemelerdendir. Bulaşık süngerini bu karışıma batırarak duvardaki lekeleri silmeye başlayın.

2 yemek kaşığı nişasta, yarım bardak sirke ve 4 litre su ile duvar lekelerinden kurtulabilirsiniz. Bu malzemeleri leğenin içinde karıştırdıktan sonra yumuşak bir bezle duvarları silin.

Duvardaki yağ lekelerinden kurtulmak içinse hazırlanan deterjanlı suya tuz ekleyebilirsiniz. Evdeki bütün duvarları silmek zorlu ve yorucu bir süreç olabilir. Bu yüzden Sincan temizlik şirketi yardımı ile bütün temizlik işlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Siz de uygun fiyatta teklif almak için bize ulaşın.

Call Now ButtonHemen Arayın