Fayanslardaki İnatçı Lekeler Kolay Yolla Nasıl Çıkartılır?

Fayans Lekelerini Temizleme İpuçları

Bu tip lekeleri çıkarmanın en iyi yollarından biri özel deterjanlar kullanmanızdır. Lekeleri iyi çıkaran bir bulaşık süngerine deterjanı sıkıp üzerinde uygulayabilirsiniz. Beyaz sirke dökmek de işe yarayabilir. Eğer lekeler inatçıysa süngerin sert tarafını kullanabilirsiniz. Sincan temizlik şirketleri sayesinde fayanslarınızdaki inatçı lekelerden kurtulabilirsiniz. Fayanslardaki inatçı lekeler için bir ölçek çamaşır suyu ile üç ölçek karbonatı karıştırıp süngerin üzerine sürün. Fakat 1 saat fayansta beklemesine izin verin böylelikle etkisini daha iyi gösterecektir. Daha sonrasında iyice durulamaya geçin ve kurulayın.

Fayans lekeleri için kullanılan bir başka doğal yöntem de pişirme sodası kullanmaktır. Bunun için gerekli malzemeler bir ölçek pişirme sodası ile bir ölçek sudur. Karıştırdığınız karışımı kararmış olan fayans aralarına uygulayın ve bir gece böyle bekletin. Böylece inatçı fayans lekeleriniz için daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sincanda temizlik şirketi aracılığı ile de en kaliteli hizmeti alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bekleme süresi bittikten sonra kirler tamamen çıkana kadar plastik bir fırça veya diş fırçası ile fırçalayın. Daha sonra sıcak su ile durulayabilirsiniz.

Fayanstaki İnatçı Lekeleri Çıkarmanın En Kesin Yolu Sincan Temizlik

Fayanstaki İnatçı Lekeleri Çıkarmanın En Kesin Yolu

Tüm yöntemleri denediniz fakat hala istediğiniz temizliğe ulaşamadınız mı? Ankara Damla Temizlik sizler için özel hazırlanan temizlik karışımı sayesinde en inatçı lekelerden sizi kurtaracaktır. Kullanılan hidrojen peroksit sayesinde fayans aralarındaki lekeler gidecektir. Fayanslar, sprey şişesine konulup püskürtülen karışımla ve ardından diş fırçası yardımıyla temizlenir. 

Hala geçmeyen lekeler var ise iki ölçek de pişirme sodası ekleyerek kıvamı macun haline getirin. Biraz bekledikten sonra geçene kadar tekrar uygulayın. Böylece fayans zeminine zarar verilmeden lekelerden kurtulursunuz. Sincan temizlik olarak Ankara’nın tüm bölgelerine sunduğumuz temizlik hizmetiyle önde gelen firmalardan biriyiz. 

Call Now ButtonHemen Arayın