Hakkımızda

ANKARA DAMLA TEMİZLİK

            Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluş yerimiz Ankara-Sincan bölgesidir. Firma ismimiz Ankara Damla Temizlik ismiyle tescil edilmiş olup Ankara temizlik sektöründe çalışmalarına yaklaşık olarak on sene önce başlamıştır. Sektöre başladığı ilk günden güne daha da büyüyerek daha çok müşteriye hizmet verir duruma gelmiştir.

Siz değerli müşterilerine Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Tesis Temizliği ile birlikte Ankara Dış Yüzey Temizlik ve Ankara İnşaat Sonrası Temizlik konularında da uzman kadro ve modern ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ankara bina temizliği ve bakımının yanı sıra Ankara Temizlik ve Ankara Halı Yıkama sektörünün de önde gelen isimlerinden olan Ankara’da Temizlik Firmalarının lokomotif firması durumundadır. Temizlik sektöründe, belediyeler, siteler, iş yerleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, tesisler, bankalar, hastaneler, toplu konutlar, sosyal tesisler, okullar ve dershanelerde günlük temizlik, haftalık ve aylık periyodik temizlik, dış cephe temizliği, çevre temizliği, zemin parlatma ve haşerelerle mücadele başta olmak üzere siz değerli başkentlilere yaşanılabilir ve hijyenik ortam oluşturmak için uzman ekibimiz ile birlikte çaba harcamaktadır.

            Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Misyonumuz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas amacımızdır. Ankara Damla Temizlik, Ankara genelinde genel temizlik gereksinimleriniz için öncelikle yerinde ücretsiz keşif yaparak hizmet sunmaktadır. Temel temizlik ilkelerine sahibi olan Ankara Damla Temizlik isimli firmamız her türlü sorumluluğu üstlenerek, temizlik sonrası siz değerli müşterilerine ekstra zahmet vermeden ve gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmeti vermektedir. 

            Ankara Damla Temizlik olarak firmamızdan fiyat konusunda da herhangi bir başka temizlik firması arayışına girmeden gönül rahatlığıyla en uygun fiyatı alırsınız. Ankara temizlik firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik sırasında kullanılacak malzemeler dahil olacak şekilde siz değerli müşterilere hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan evinizi ya da ofisinizi veya tesisinizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir. Bize sitede belirtilen telefon numarasından ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Değerli siparişlerinizi bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın