Kan Lekesi Nasıl Çıkar

Ankara Temizlik Şirketi olarak Ankara Ev Temizliği ve Ankara Ofis Temizliği çalışmalarında karşılaştığımız sorunlardan birisi de kurumuş Kan Lekesi temizleme işlemidir. Kan lekesi taze ise soğuk suyla bile çıkar. Ancak kan lekesi giysilerde ve kumaşlarda kuruduktan sonra aşağıdaki işlemler ile temizlenebilir. Biz Ankara Damla Temizlik olarak temizlediğimiz ortamlarda her türlü leke ve kir ile karşılaşmaktayız. Bizim görevimiz ortamı kir ve lekelerden arındırmak ve kullanıcıya en temiz şekilde teslim etmektir.

İçinden geçmekte olduğumuz Covid-19 salgını günlerinde temizlik hizmeti bir başka daha önem kazanmakta ve hijyen kurallarına bağlı kalmayı zorunlu hale getirmektedir. Temizlik ve fiziksel mesafe bu virüsten uzak durmanın olmazsa olmaz şartıdır. Tüm insanlık olarak maske ve mesafe kurallarına uyarak yaşadığımız ev ve ofislerimizi temiz tutmak kendimizin ve ailemizin sağlığı için kaçınılmaz koşuldur.

Ankara Temizlik Firması olarak kurumuş Kan Lekesini çıkarmanın en kolay yollarından birinin lekeye diş macunu sürmektir. Lekenin üzerine diş macunu sürülür ve 15 dakika beklenir. Daha sonra temiz bir bezle diş macununu koltuktan çıkarın. bu işlemin sonunda kurumuş kan lekesinin hemen çıktığı görülecektir. Ankara Damla Temizlik olarak leke çıkarmak bizim için kolaydır.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik hizmetinde olduğu gibi kurumuş çimento ve alçı artıkları kadar zorlamasa da kurumuş kan lekesi ve kurumuş meyve lekeleri de son derece zaman alıcı ve yorucu uğraşlardır. Fakat bizim işimiz Ankara Ev Temizliği ve Ankara Ofis Temizliği hizmetlerinin yanı sıra Ankara İnşaat Sonrası Temizlik ve Ankara Bina Temizliği hizmetleri de sunmaktır.

Güçlü kadrosu ve çoğunluğu Rus Kadın elemanlardan oluşan firmamız sizin için her an göreve hazır durumdadır. Hafta içi ve ve hafta sonu bizden hizmet almanız mümkündür. Bu hizmetleri de En Ucuz Ankara Temizlik Şirketi olarak bizden almanız mümkündür. Değerli siparişlerinizi bekliyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın