Koltuk Yıkama

Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri olan koltuklarımızın temizlenmesi hafife alınmayacak kadar önemlidir. Neden mi? Evimize geldiğimizde bolca vakit geçirdiğimiz koltuklarımıza her gidiş gelişimizde farklı mikro organizmaların ve bakterilerin ev sahipliği yapmasını sağlıyoruz. Bu ayrıntıya takılmadan oturuyor, ellerimizi koltuk ve kanepelere sürüyor hatta uzanıp yatarak yakından nefes alıp veriyoruz.

Koltuklarınızı sadece silerek yüzeysel temizlik sağlamış olursunuz. Göze görünmeyen çeşitli mikro organizmaların ve bakterin yok  edilmesi çözümü ise Ankara Damla Temizlik firması olarak bizde. Uzman ekiplerimiz ve modern koltuk yıkama ekipmanlarımızla sizlerin yanındayız. Koltuk yıkamada alışılmışın dışında tekniklerimiz ve antibakteriyel temizlik malzemelerimizle sizlerin daha hijyenik koltuklarda vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Bu leke çıkmaz demeyin, inatçı lekelere ve kirlere karşı da üstün performans sağlayan temizlik malzemelerimizle koltuklarınızı yeni görüntüsüne kavuşturmak en az sizin kadar bizleri de mutlu ediyor. Tek telefonla daha temiz koltuklara ve köşe takımlarına sahip olabilirsiniz. Koltuk yıkamada da öncü olan Ankara Damla Temizlik firmamız sizler için en gelişmiş uygulamaların takibindedir. Köşe takımı, oturma grubu, çekyat kanepe ve sandalyelerinizi gün içinde yıkayıp, aynı gün kullanılabilir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlikten asla ödün vermiyoruz. Koltuk temizliğinde avantajlı ve uygun fiyatlarımızla sizleri şaşırtıyor, bu işin ehli olmaktan gurur duyuyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın