LAVABO VE GİDERLERİN TIKANIKLIĞI

Evde en büyük sorunlardan birisi de lavaboların ve giderlerinin tıkanmasıdır. Ankara Temizlik Firması olarak lavabo ve gider tıkanıklık sorunlarını aşmak da bizim görevimizdir. Tezgah  üstü, Hilton ya da duvara monte, etajerli modelleri mevcuttur. Bulundukları ortama ve alana  göre modeli, imal edilen malzemesine göre değişiklik gösterir. Ayrıca banyoların, balkonların giderlerinin tıkanması herkesin korkulu rüyasıdır. Öncelikle tıkanmaması için bulundukları alanın süpürülmesi tozdan arındırılması tıkanmasını engellemeye yardımcı olur. Ancak her önlemi almamıza rağmen yine de  bu tür sorunlar yaşanabilir. Yapılacak işlemlerin sonrasında lavabonun ya da giderin zarar görmemesi, sonrasında masraf çıkarmaması da bizler için önem  taşır. Ayrıca zamandan tasarruf etmek hepimiz için önemlidir. Kullandığımız malzemeler bizlerin göz ve solunum yolları kısaca  sağlığımıza  zarar vermemesi de bizler için önemlidir.

Lavabo Tıkanıklığı

Bir evde lavaboya  dökülen çay, yemek artıkları ve daha bir çok şey sadece bizleri değil bina içinde bulunan diğer katları da olumsuz etkiler. Onun için bir iş yaparken sadece kendimizi değil diğer insanları da düşünmek zorundayız. Yapacağımız her iş sonrasında biz dahil bir çok insan olumsuz etkilenebilir.

Ankara Temizlik

Biz Ankara Temizlik Firması olarak sadece halı,  duvar,  cam,  kapı, banyo temizliği yapmıyoruz. Tıkanan giderlerinizi de açıyoruz. Birinci yöntem şu şekildedir. Lavabonun içine iki paket karbonat dökün üstüne sıcak su ilave edin. İçindeki asit nedeniyle kolada lavabonun  açılmasına  yardımcı olacaktır. İkinci yöntem  lavabo içine  bol kahve ve  maden  suyu dökmeniz yeterli olacaktır maden suyunun etkisiyle tıkanan lavabo açılacaktır. Ardından bol bol sıcak su dökerseniz daha iyi sonuç almış olursunuz. Üçüncü yöntemse karbonatı tıkanan lavaboya bolca dökün üzerine elma ya da  üzüm sirkesi ilave edin. Böylece  karbonat ve sirke karışımı biriken yapışan yağları söküp atacaktır. Üzerine bolca sıcak su ilave edin. Bundan sonra  lavaboyu  silip temizleyebilirsiniz.

Ankara Temizlik Şirketi

Böylece büyük bir dertten kolayca kurtulmuş olacaksınız. Lavabo tıkanıklığı sorununu siz çözemiyorsanız Ankara Temizlik Şirketi olarak bizi çağırabilirsiniz. Dördüncü yöntemse limon tuzu ve karbonat ikilisi olacak. Karbonat  gerçekten evlerde olmazsa olmazımız her temizlikte mucizeler yaratıyor. Tıkanmış gidere önce karbonat ve bir miktar limon tuzu bırakıp ardından bol bol sıcak su dökerek  olumlu sonuç almış olacağız. Bu gün sizlerle  tıkanan lavabolar giderler için pratik çözümler üretmeye çalıştık umarım faydalı olmuşuzdur.

Call Now ButtonHemen Arayın