Mobilya Temizliği

Ahşap çeşitleri genel olarak masif, kontraplak, doğal kaplamalı ve lamine olarak kategorize edilebilir. Ankara Temizlik Şirketi olarak bu yazımızda mobilya temizliği konusunu anlatacağız. Ahşap ağaçtan elde edilen malzemeyle üretilen her türlü üründür. Tarih öncesi devirlerden itibaren insanların yapılarında en yaygın kullanılan yapı malzemelerinden biridir. Evlerde, ofislerde site, bina kısaca yaşamın var olduğu her alanda ahşaba  dair örnekler görmek mümkündür.

Mobilya Temizliği

Evlerimizde bulunan raflar, ahşap kutular, masalar, yatak başlıkları sehpalar, resim çerçeveleri, mutfak dolapları, televizyon üniteleri, sandalyeler, komodinler, konsollar, dresuarlar ve bulundukları ortamlarda insan yaşamını kolaylaştıran pek çok ahşap ürün vardır. Ahşaptan elde edilmiş bir çok renkte eşyayla süsleriz bulunduğumuz tüm mekanları ve bunu Ankara Temizleme Şirketi olarak biz yaparız.

Ankara Temizlik Şirketi

Kimi rengarenk mobilyalar kullanmak ister kendi renkli kişiliğini yansıtan kimisi  aydınlık renkleri sever beyaz kemik rengi gibi açık tonlardır tercihleri kimisi beyazı tercih eder tüm zorluklarına rağmen. Bazıları klasik mobilyalardan vazgeçemez koyu kahvedir tercihi. Her birinin ayrı zorlukları vardır kendi içlerinde temizliğine dair. Bazıları çizikleri daha çabuk gösterir, bazısı tozu belli eder ne kadar  silinmiş olsa da.

Mobilya Temizleme İşlemi

Şimdi   mobilyaların  temizliğine dair hayat kurtaracak,  yaşamınızda   sizlere  zaman kazandıracak doğal malzemelerle oluşturacağınız sağlığınıza zarar vermeyen küçük ip uçları vermek istiyoruz. Marketlerden alınan  kimyasal ürünler çoğu zaman  mobilyalarımızın boyasına,  cilasına, dokusuna  zarar verebilir. Ankara’da Ev Temizlik Şirketi olarak bu konuda da en deneyimli Ankara Temizlik Firması bizim firmamızdır.

Ankara Temizlik

Yapacağınız  işlemler sonrasında ahşaptaki çizikler daha az fark edilir hale gelecek. Tozlar mobilyalarınızın  yüzeyinde  eskisi kadar kolay barınamayacak. Öncelikle her evde bulunabilecek patatesi ikiye bölüp kapılarımıza sürelim hem lekeleri çıkarmış hem de parlatmış olacağız, sonrasında tüy bırakmayacak bir  bezle kurulayabilirsiniz. Beyaz kapılar,  mobilyalar  böylece  parlayacaktır.

Mobilya Yüzeyi Temizliği

Ayrıca  her evde bulunabilecek sirke limon ve bir miktar zeytinyağı ahşap temizliğinde olmazsa olmazlarımız. Hem kolay ulaşılabilir olmaları hem de aldığınız sonuçlarla vazgeçilmeziniz olacaktır. Bir kaba biraz su bir miktar sirke  biraz zeytinyağı biraz da limon suyu ilave edip toz bırakmayan bir bezle ahşap yüzeyleri silebilirsiniz. Sonrasında uzun süre  toz tutmaması için gliserinden istifade edebilirsiniz. Artık Ankara Damla Temizlik Şirketi olarak ahşap temizliği sizleri eskisi kadar yormazken alacağınız sonuçlar mutluluğunuza mutluluk katacaktır.

Call Now ButtonHemen Arayın