Mutfak Dolapları Temizliği

Gün içerisinde sürekli kullandığımız mutfaklarımız, pişen yemeklerden, dışarıdan gelen tozlardan , sıçrayan yağ lekelerinden bir süre sonra kirlenmeye başlar. Ankara’da bir Temizlik Şirketi olarak bugün Mutfak Dolapları Temizliği konusunu ele alacağız. Sadece mutfak tezgahı değil, dolapların da sık sık çok iyi temizlenmesi gerektiğini de belirtmeden geçemeyiz.

Mutfak Dolabı Temizliği

Daha temiz ve hijyenik gıdaların hazırlanmasında mutfak temizliğinin büyük önemi vardır. Daha rahat ve konforlu bir mutfakta yemek pişirmek herkesi mutlu eder. Tıpkı diğer temizliklerde olduğu gibi bir ön hazırlık yapmak hem zamandan tasarruf ettirir hem de temizlikte daha iyi sonuç almanızı sağlar. Biz Ankara Temizlik Firması olarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

Ankara Temizlik

Öncelikle silinecek dolapların içinin boşaltılması yapılacak temizlik işlerini kolaylaştıracaktır. Ardından bir süpürge yardımıyla dolap içlerindeki kırıntı döküntüleri alabilirsiniz. Dolap içlerinde bulunan örtüleri çıkarıp o örtüler silinebilirse silmek ya da yıkamak işlem sonrasında yeniden dolapları yerleştirirken işimize yarar. Sağlığımızın zarar görmemesi için  elimizden geldiğince doğal ürünler kullanmak mantıklıdır. Yağlanmış mutfak dolaplarını temizlemede Arap sabunu büyük kurtarıcı olacaktır. Hazırlayacağımız Arap sabunlu su karışımı temizlikte iyi sonuçlar almanızı sağlar. Arap sabunu inatçı yağ, kir lekelerini kolayca sökecektir. Ankara Damla Temizlik Şirketi olarak biz de Arap sabunu kullanmaktayız.

Ankara Temizlik Firması

 Ayrıca,  sararan mutfak dolaplarını ılık su ile  olu bir kaba bir fincan elma sirkesi ve iki paket karbonat ekleyerek oluşturacağınız karışımla rahatça  temizleyebilirsiniz. Bulaşık süngerinin yumuşak tarafıyla ya da mikrofiber bez ile  temizliği yapabilirsiniz. Ardından bolca durulayın. Sincan Temizlik Şirketi olarak biz yağlanan, kirlenen mutfak dolaplarınızı da tertemiz yapıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız, davet edin gelelim. Mutfaklarınız tertemiz koksun. Mis gibi kokan mutfaklarda sevdiklerinizi  mutlu edebilirsiniz.

Ankara Temizlik Şirketi

Ayrıca dolap içlerinde ki nemi almak için,  bir kesenin içine bir miktar kedi kumu ya da beyaz tebeşir koyabilirsiniz. Artık işlevi olmadığını anlamak için kedi kumumun nemlenmesi ya da tebeşirlerin yumuşaması gerekir. O zaman yenisiyle değiştirebilirsiniz . Artık sizler de mutfak dolaplarınızı doğal malzemelerle çok daha kısa zamanda çok daha iyi temizlemiş olacaksınız. Bize kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sincan Temizlik Şirketi olarak biz yağlanan, kirlenen mutfak dolaplarınızı da tertemiz yapıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız, davet edin gelelim. Mutfaklarınız tertemiz koksun. Mis gibi kokan mutfaklarınızda sevdiklerinizi  mutlu edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın