Dış Cephe Temizliği

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

            Ankara Damla Temizlik olarak binanızın dış cephe cam temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar belirliyor ve plaza, işhanı, gökdelen gibi yapılarınızın temizliği için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

            Ankara temizlik firmaları arasında uygun fiyat, kalite ve güven ilkeleriyle ön plana çıkan firmamızın dış cephe temizlik uygulaması aşağıdaki şekilde gerçekleşmektedir:

– Firmamıza binanızın fiziki yapısı hakkında telefonla veya e-posta yoluyla fotoğraflı şekilde tarafınızdan bilgi alırız.

– Ekiplerimizin temizlikte kullanacağı ekipmanlar (vinç, merdiven, teleskopik sopa vb.) bina yapısına göre kullanılacak kimyasal ürünler tarafımızca belirlenir.

– Uygun randevu zamanında temizlik hizmetine başlarız.

            Camlarınızda tadilat veya restorasyon sonrası silikon, yapışkan, etiket gibi çıkarılması zor bazı maddeler bulunabilir. Ankara Damla Temizlik firmamız bunları size herhangi bir zahmet bırakmadan kolayca temizler ve siz değerli müşterilerimizden ek ücret talep etmez.

Call Now ButtonHemen Arayın