Şeftali lekesi nasıl çıkar?

Yaz ayının sembol meyvelerinden olan şeftali lekesi en zor çıkan lekelerden biridir. Kiraz ve karpuz ile birlikte yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi olan şeftali lekesinin temizlemek için yapılması gereken işlemleri aşağıda bilgilerinize sunuyor ve en özel Ankara Temizlik Firması olarak siz değerli başkentli dostlarımızı bu konuda da aydınlatmak istiyoruz.

Şeftali Lekesi Nasıl Çıkar?

Ankara Temizlik Şirketi olarak Ankara Ev Temizliği hizmeti sunduğumuz konutlarda pek çok leke çeşidine rastlamaktayız. Bunlar arasında koltuklarda ve sandalyelerde bulunan mürekkep lekeleri ve meyve lekeleri yer almaktadır. Kurumuş kan lekeleri de başlı başına bir sorundur. Ancak Ankara Damla Temizlik Şirketi olarak her türlü kir ve leke ile uğraşmak bizim görevimizdir.

Ankara Temizlik

Kurumuş şeftali lekesinin nasıl temizleneceğini anlatmadan önce Ankara İnşaat Sonrası Temizlik hizmetinde de bulunduğumuzu belirtmek isteriz. İnşaat artıklarını kazımak ve kuruyan beton parçalarını temizleyerek konutlarınızı ve ofislerinizi yaşanabilir mekanlar haline getirmek Ankara Temizlik Firması olarak bizim işimizdir. Şeftali lekesi elbette sadece koltuk ve sandalyelerde olmaz. Aşağıdaki satırlarda şeftali lekesinin giysilerden de nasıl temizleneceğini açıklayacağız.

Koltukta Şeftali Lekesi

Kurumuş Şeftali Lekesini çıkarmak için sirke ile birlikte limon suyu ve amonyağı karıştırıp bu karışım içinde 10 saat kadar bekletilir. Daha sonra gliserin ile şeftali lekesi iyice ovulur. Son olarak da bol deterjanlı sıcak suda şeftali lekeli giysi veya kumaş yıkanır ya da iyice silinir. Ankara Temizlik Firması olarak bu tarz lekeleri çıkarmak bizim için kolay bir görevdir fakat kurumuş şeftali lekesi ilk kez karşılaşan bireyler için bu durum son derece can sıkıcı bir olaydır.

Şeftali Lekesi Temizleme

Şeftali lekesi gibi inatçı lekeleri çıkarmakta uzman olan firmamız haftanın her günü hizmetinizdedir. Bizden En Uygun Ankara Temizlik Hizmeti almak için günün her saat saatinde arayabilir, WhatsApp aracılığı ile fiyat ve hizmetlerimizi öğrenebilir ve konusunda uzman ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın