Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmalıdır?

İnşaat Sonrası Temizlik için Püf Noktalar

Nasıl olur da yeni ev temizliği kolaylıkla halledilir diye düşünüyorsanız, yazımıza kulak verin. Ankara Sincan temizlik şirketleri hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettirerek size en iyi hizmeti sunar. Yeni yapılmış evlerde oturmak harika ama inşaat sonrası temizlik birçok insan için kabusa dönüşebilir. Öncelikle inşaat yapılan odadaki eşyaları boşaltabilir ve temizlik alanını tamamen boş bırakabilirsiniz. Eğer eviniz tamamen boşsa iş daha kolay olacaktır. Siz de Sincan temizlik şirketi aracılığı ile en az zahmetle en zorlu temizliğin üstesinden gelebilirsiniz. 

İnşaat temizliğinde yapılacaklar, lazım olan temizleyiciler ve araçlar, hangi odanın hangi sırayla temizleneceği, nereye ne kadar vakit ayrılacağı tecrübe isteyen konulardır. Sincan temizlik şirketinin uzman ekibi yardımıyla en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz. 

 Bir faraş ve süpürge ile evdeki moloz ve inşaat atıkları kaba olarak temizlenir. Fazla kutular, kablolar, ambalajlar çöpe atılır. Bu kaba atıklar atıldıktan sonra baş etmeniz gereken en önemli konu evin her yerini kaplayan tozlardır. Bunun için profesyonel Sincan temizlik hizmetinden yardım alarak pırıl pırıl yaşam alanınıza kavuşabilirsiniz. 

Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmalıdır?

Sincan Bina Temizlik Şirketleri

Daha sonra yapılması gereken elektrikli süpürge ile kaba pisliğin alınmasıdır. Ardından da kaliteli temizlik malzemeleri ile yerler silinir, parlatılır. Daha detaylı temizliğe geçilerek camlar, duvarlar, pencere araları temizlenir. Zeminin detaylı temizliği sonra bırakılır. Burada amaç yere gelen tozların dökülmesi ve zeminin en son temizlenmesidir. Cam üzerinde kalan etiket vb yazılar varsa sirkeden yardım alınabilir. Ankara temizlik şirketleri ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önüne alarak son derece kaliteli hizmet verecektir. 

Ahşap zeminler için özel ahşap temizleyiciler, fayans yüzeyler için Cif kremden yardım alınır. Eğer boya lekelerinden muzdaripseniz tiner yardımınıza koşabilir. Tinerli bez ile boya yerlerini silerken bulaşık süngerinden yardım almanın yanında odayı havalandırmak da çok önemlidir. 

Ankara Damla Temizlik yıllardır Ankara’nın tüm bölgelerine sunduğu kaliteli hizmet sayesinde daha fazla büyüyerek binlerce müşteri memnuniyeti sağlamıştır. 

Call Now ButtonHemen Arayın