Ulaşılamayan Cam Silmenin En Kolay Yolları

Ulaşılamayan Camı Silerken İz Bırakmamanın Püf Noktaları

Evlerde, ofislerde, işyerlerinde mutlaka ulaşılamayan ya da yüksekte camlar bulunmaktadır. Yüksekte bulunan camlar için kullanılabilecek uzun saplı siliciler, temizliği kolay hale getiren en önemli araçlardır. Ankara Sincan temizlik şirketi tarafından yapılacak cam temizliği ile evinizdeki eski pırıl pırıl camlarınıza kavuşabilirsiniz. Kullanılan küçük fırçalar da pencere köşeleri, kapılarla pencere araları ve dar alanlar titizlikle temizlenir. 

Ayrıca bazı fırçaların içinde spatulaya benzer bir aparat bulunmakta ve küçük alanlara özel tozlanan, leke tutan yerler için idealdir. Bu tip araçlar temizlikte büyük kolaylık sağlamaktadır. Buharlı temizlik malzemelerinde de bazı ulaşılamayan alanlar için başlıklar bulunmaktadır. Böylelikle Sincan temizlik tarafından verilen hizmette ulaşılamayan hiçbir alan kalmayacaktır.

Günümüzde evlerin ve çoğu yaşam alanının vazgeçilmezi olan camlar bazen ulaşılamayan yerlere kurulurlar. Ulaşılamayan cam kavramının içine pencere araları, doğrama araları ve yüksek tavanlı evlerde olan pencereler de girmektedir. Bu durumlarda özel aparatlar gereklidir. Sincan temizlik şirketleri cam temizliğiniz için bir telefon kadar uzağınızdadır. 

Ulaşılamayan Cam Silmenin En Kolay Yolları

Bu aparatlar camlarda hemen hemen her noktaya temas edebilecek ölçüde parçalara sahip ve birden fazla türde her yer için farklı şekilde kullanılabilen parçalardır. Aynı zamanda bu parçalara eşlik eden ve temizliğe son noktasını koyacak olan şey ise deterjan ve temizlik malzemeleridir. Bu malzemeler arasında en çok bilinenler; Arap sabunu, sirke, çamaşır deterjanı ve bulaşık deterjanıdır. Eğer ulaşılamayan yerler köşelerse ucu sivri herhangi bir aparat yardımıyla camlarınız Sincan temizlik şirketi tarafından silinebilir. 

Kaliteli bir mikro fiber bez kullanmak,

Parlaklık için;

Cam silme suyunun içine limon suyu eklemek,

Cam silme suyunun içine tuz eklemek,

Güzel bir koku yayılması için cam silme suyuna şampuan eklemek cam silmenin en önemli püf noktalarındandır. Sizler de uzman ve tecrübeli ekibimizden oluşan Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmet sunan Sincan temizlik hizmetini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. 

Call Now ButtonHemen Arayın